שלטים לרכב

בעלי עסקים רבים אשר מעוניינים לפרסם את בתי העסק שלהם בצורה יעילה וזולה, פונים כיום להדבקת שלטים לרכב, על צי המכוניות והמשאיות של החברה אותה הם מנהלים. שלטים לרכב פשוט נותנים מענה זול ואמין לצורכי הפרסום המשתנים של ימינו. הסיבה שבגללה שלטים לרכב הפכו לפופולאריים כל כך, עד שכמעט אי אפשר לנסוע אפילו נסיעה קצרה בלי לראות כמה מהם מרצדים ליד העיניים, היא פשוטה למדי. שלטים אלה מנצלים תשתיות אשר כבר נמצאות בחברה ואשר בהשקעה חד פעמית יכולים להפוך מלבד לאמצעי תחבורה, גם לכלי שיווקי ממדרגה ראשונה. בנוסף לכך לעומת קמפיינים פרסומיים אשר מטבעם פועלים לזמן מוגבל, מדבקות לרכב הם פרסומת קבועה ותמידית. בפרט בזמנינו כאשר הם מיוצרים ממדבקות משובחות ועמידות לאורך זמן.

מיתוג רכבים בדרכים 


השלב הבא לאחר בניית לוגו, הוא ניצול משאבים קיימים בעסק לצורך פרסום. כאן כל רכב יחיד כמו צי רכבים יתן מענה מושלם כשטח פרסום פעיל ויעיל. בעזרת תכנון נכון של אנשי מקצוע,כל רכבי החברה יקבלו צורה אחידה אשר תקל על קהל הצרכנים לזהות אותה בקלות. בעולם המסחרי של ימינו הוכח שכאשר חברה מסגלת לעצמה מראה אחיד בעזרת לוגו וצבעים המייחדים אותה, היא משדרת לציבור חזות אמינה יותר ומקצועית, והציבור מצידו לומד להעריך אותה ולתת בה אמון יותר בקלות.פרסום על רכבים נעשה בשיתוף פעולה של אנשי הצוות הממונים על ביצוע ההפקה, וחשיבה מרובה מושקעת בכל פרט על מנת לבדל את החברה מהמתחרים תוך כדי הדגשת אופיה הייחודי והערך המוסף שלה.

יש כמה סוגים של מדבקות לשילוט רכבים, מדבקות אטומות, מדבקות שקופות, מדבקות רשת, מדבקות לחלון ועוד. אפשר לבצע הדבקה לזמן קצר של עד 3 חודשים על מדבקה בעלת דבק חלש, שניתנת להסרה בקלות אך רוב בעלי העסקים מעדיפים סוג מדבקה קבועה ועמידה לזמן ממושך. ישנן שיטות לשימור המדבקות על הרכב לאורך זמן בעזרת הדפסת UV או תוספת למינציה על המדבקות. קטגוריה נוספת של שילוט רכבים היא עיטוף רכבים שלם, רכבים שעברו עיטוף מקצועי הם רכבים מרשימים מאוד המושכים את העין ומהווים נכס פרסומי רב לחברת האם שלהם.

להתאמת המדבקה המתאימה לכם צור קשר. הייעוץ חינם וללא התחייבות.


המפיק –מקום אחד למיתוג עסקים- מרץ 2011
 
 
אתרים מומלצים - רכב למכירה , שלטים לחנויות