עיצוב רכב אישי באמצעות מדבקות קרבון

הלהיט האירופאי הגיע לישראל ויש לו הרבה מה להציע לכם אוהבי המכוניות. מדבקות קרבון לרכב, לכל רכב, לכל חלק וחלק של הרכב. יותר ויותר אנשים מתעניינים בעיצוב אישי רכבם הפרטי, לרכבי יוקרה ולרכבי אספנות, יותר ויותר אנשים מעצבים את רכב החלומות שלהם באמצעות מדבקות לרכב. 

מדבקות הקרבון מדמות טקסטורה של קרבון כלומר סיבי פחם, את מדבקות הקרבון המיועדות לעיצוב רכבים ניתן להדביק על כל חלק ברכב, בחלל הפנימי של הרכב וכמו כן גם במעטפת הרכב. מדבקות קרבון לרכב ניתנות להדבקה על משטחים ישרים יחסית כמו גג הרכב ומכסה המנוע,  וכמו כן ניתן לעטוף בהם כל משטח מעוגל, כמו מראות הרכב. ניתן אף לעטוף במדבקות קרבון את הרכב כולו.

מדבקות קרבון באיכות גבוהה משלבות בהן תעלות אוויר ולכן ניתנות לכיפוף ולעיטוף כל משטח בכל צורה, הן נצמדות אל המשטח ללא כל היווצרות של בועות אויר ומשוות מראה מושלם כמו של משטח עשוי קרבון אמיתי. מדבקות הקרבון עמידות בפני שחיקה, ושטיפה, באירופה משתמשים במדבקות קרבון גם לצורך גנה על הרכב מפני אבנים קטנות שנזרקות על הרכב בעת נסיעה.

שדרוג כלי רכב בהדבקת שחור מט- להיט!!!


  

במקור, מדבקות הקרבון יועדו לעיצוב פנים ולדקורציה, אוהבי המכוניות בעזרת הדמיון הפורה שלהם אימצו את סוג המדבקה ליצירת עיצוב בעל מראה עשיר ומושלם לרכבם. מראה עיצובי אמיתי אותו ניתן להשיג בעלות נמוכה בהרבה יותר ממשטחי קרבון אמיתיים.

חובבי הרכב מאז ומעולם התעסקו בשיפור רכבם ורצו ליצור לו מראה מיוחד, הם עשו זאת בדרכים ובשיטות שונות ומשונות, כיום העבודה קלה יותר ובעזרת מדבקות קרבון לרכב ניתן לשנות את מראה הרכב ולהעניק לו מראה עשיר ומיוחד.


בואו לשנות את מראה רכבכם והפכו אותו לבעל מראה עשיר בסדנת הרכב של המפיק.
לקבלת הצעת מחיר התקשרו 1-700-70-33-70 או צרו קשר. 

 המפיק-מקום אחד למיתוג עסקים- ינואר 2011