בלוג

עיצוב לוגו 

 

עיצוב לוגו הוא הדרך שלי לקחת עסק שלם ולהפוך את כל רבדיו, מניעיו, חזונו, מטרותיו וחלומותיו לקפסולה אחת קטנה המצליחה בשניות בודדות להעביר את מסריה לעולם. כל בעל עסק מתמודד בכל יום עם הצורך להסביר את עצמו, למכור את מרכולתו או לייצג את ערכיו, ידוע כמה זה קשה ואיזה מחיר גובה המאמץ, מחיר של אנרגיה זמן וכסף.עיצוב לוגו לעסק קטן, בדיוק כמו מיתוג לעסק גדול דורש מקצועיות, יצירתיות, להט, ניסיון וגם קמצוץ אחד של גאונות לפחות.

אז איך עושים את זה?

 

שלב ראשון - מחשבה

בשלב הראשון של התהליך אקדיש מחשבה רבה לשאלה מה מניע את העסק ומה מטרותיו. לאחר שנגדיר יחד את המטרות הללו המורכבות בדרך כלל מחזון העסק, מהערכים אליהם הוא שואף ומהרעיון הכלכלי והעסקי העומד מאחוריו, קל הרבה יותר לבנות אסטרטגיית מיתוג. אסטרטגיה זו נשענת באופן חד משמעי על יסודות התהליכים המשניים של הרצון להגשים את המטרות.

 

שלב שני - יצירתיות

בשלב זה לאחר שנאסף כל המידע הדרוש אוכל לבטא את היצירתיות שבי ולגשת לבחירת הצבעים והצורות שיבליטו את ערכי העסק, ויפנו לקהל היעד שלו. לכל צבע יש רגש ולכל צורה אמירה משל עצמה, הצורות והצבעים יבנו קומפוזיציה שלמה שתשדר את המסר הנכון לקהל הנכון.

 

שלב שלישי - החלטה

זהו השלב המכריע בו אתם מצטרפים אלי לקבלת החלטה, אתם מכירים את העסק שלכם יותר מכל אחד אחר. זכרו לא להמעיט בערכו ולהאמין בו. זה הבייבי שלכם.

 

ליעוץ טלפוני או תיאום פגישה התקשרו אלי 052-801-73-43

ורדי עיצובים

צרו איתי קשר ואשמח לעמוד לשרותכם.

© כל הזכויות שמורות