בלוג

עיצוב חלל העבודה

 

רוב החברות מתייחסות אל משרדיהם כמטה הראשי וכנקודת מפגש בין הלקוח לנציגי החברה בין קולגות ולקוחות פוטנציאליים וכן כנקודת מפגש בין העובדים עצמם. כאשר אלו שוהים באזור המשרדים של החברה הם סופגים מסרים המתרגמים לחוות דעת מקצועית ואישית, מיתוג משרדים משפיע ישירות על היכולת של הלקוח להתחבר לחברה עצמה או על הרצון שלו לעשות איתה עסקים.
המילה משרד מעלה ברובנו קונוטציות אפורות ומשמימות הכוללות סיכות מהדקים, עציצים עייפים ומדפסות ישנות אך אם תעצרו לרגע ותתבוננו סביב תגלו כי מדובר בשטח בעל פוטנציאל אדיר להפוך לאחד מאמצעי המיתוג המובילים העומדים לרשותכם.

עיצוב קירות משרד ורדי עיצובים

עיצוב חלל העבודה הוא דרך טובה ביותר לשדר את המיתוג כחלק מתהליך מיתוג כולל. חשבו על הלוגו של החברה המתנוסס במקומות הנכונים, דמיינו לעצמכם סיסמאות ומשפטי מפתח מובילים כחלק מאמנת השירות ומתפיסת החברה המופיעים במסדרונות ומעניקים השראה.
עיצוב קירות משרדים מאפשר אין סוף ווריאציות שונות של צבע, צורה תמונות ואסופות מילים. כחלק ממיתוג ושיווק מקצועי ניתן בהחלט לעשות בחלל המשרד שימוש נפלא ובעל ערך רב לחידוש מראה המשרד ולשינוי האווירה בקרב העובדים והאטמוספירה הכללית בקרב הלקוחות או הקולגות.


הכניסו צבע למשרד


אני מזמינה אתכם לחולל מהפך במשרדי החברה שלכם באמצעות עיצוב קירות משרדים כחלק מתוכנית המיתוג והשיווק של החברה.
התקשרו עכשיו אני זמינה 052-801-73-43

 

© כל הזכויות שמורות