מאמרים

עיצוב קירות משרדים

 

רוב החברות מתייחסות אל משרדיהם כמטה הראשי וכנקודת מפגש בין הלקוח לנציגי החברה בין קולגות ולקוחות פוטנציאליים וכן כנקודת מפגש בין העובדים עצמם. כאשר אלו שוהים באזור המשרדים של החברה הם סופגים מסרים המתרגמים לחוות דעת מקצועית ואישית, מיתוג משרדים משפיע ישירות על היכולת של הלקוח להתחבר לחברה עצמה או על הרצון שלו לעשות איתה עסקים.
המילה משרד מעלה ברובנו קונוטציות אפורות ומשמימות הכוללות סיכות מהדקים, עציצים עייפים ומדפסות ישנות אך אם תעצרו לרגע ותתבוננו סביב תגלו כי מדובר בשטח בעל פוטנציאל אדיר להפוך לאחד מאמצעי המיתוג המובילים העומדים לרשותכם.


  

עיצוב קירות משרדים הוא דרך טובה ביותר לבצע מיתוג משרדים מחודש כחלק מתהליך מיתוג כולל. חשבו על הלוגו של החברה המתנוסס במקומות הנכונים, דמיינו לעצמכם סיסמאות ומשפטי מפתח מובילים כחלק מאמנת השירות ומתפיסת החברה המופיעים במסדרונות ומעניקים השראה.
עיצוב קירות משרדים מאפשר אין סוף ווריאציות שונות של צבע, צורה ואסופות מילים. בעזרת צוות מיתוג ושיווק מקצועי ניתן בהחלט לעשות בו שימוש נפלא ובעל ערך רב למיתוג המשרדיםמחדש ולשינוי האווירה בקרב העובדים והאטמוספירה הכללית בקרב הלקוחות או הקולגות.
המפיק, מכניסים צבע למשרד
אנו בחברת המפיק מזמינים אתכם לחולל מהפך במשרדי החברה שלכם באמצעות עיצוב קירות משרדים כחלק מתוכנית המיתוג והשיווק של החברה. אנו מעמידים לרשותכם אנשי צוות מקצועיים ואת מיטב הטכנולוגיה!
צרו עמנו קשר לטלפון מספר: 1-700-70-33-70

© כל הזכויות שמורות

אתר זה נבנה ע"י קידום+ בניית אתר לעסקים