מאמרים

מיתוג חנויות

 

מיתוג הוא התהליך החשוב והמשמעותי ביותר בהתפתחות הפן הפרזנטורי של העסק. ככל שהמיתוג נכון יותר כך היכולת של בית העסק להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי ולהיטמע כמותג איכותי מבוסס יותר.
החלק הארי בתהליך הינו בחירת אמצעי המיתוג, ביניהם עיצוב הלוגו יחד עם הסלוגן, פלטת צבעים וקונספט עיצוב דהיינו שפה גרפית. את כל אלו בוחרים ומפתחים בשלב ראשון העוסקים בשיווק ובמיתוג חנויות, המבצעים היכרות מעמיקה עם בית העסק, מוצריו ושירותיו וגם עם קהל היעד כלומר קהל הלקוחות העתידי.
מדבקות קיר לחנויות

בעזרת אלמנטים יצירתיים שונים ניתן להבנות את מיתוג החנויות ולהעמיק אותו, למשל באמצעות מדבקות רכב הנושאות את שם העסק והלוגו או מדבקות קיר לחנויות. חנויות רשת מכל התחומים בוחרות לעצב את קירותיהם באמצעות מדבקות קיר לחנויות המתואמות ומעוצבות באופן אישי על פי קונספט העיצוב של החנות ובהתאם לשפה הגרפית שעוצבה בשלב הראשון.
התיאום בעיצוב החנויות הפזורות של הרשת המקביל גם ליתר האלמנטים מצליח לבצע את ההטמעה המתבקשת. יצירתיות, דמיון והרבה כשרון ואנרגיה מושקעים במיתוג לחנויות על מנת שהמסר הנכון יועבר, החיבור של קהל היעד למותג יתקיים וחלל המכירה יתמלא אווירה מושקעת חיובית וחוויתית.
             
אלמנטים למיתוג חנויות
מלבד מדבקות קיר ניתן ליצור אפקטים להבלטת המוצר אותו נרצה לקדם בנקודת המכירה, אפקטים שונים יכולים לבוא לידי ביטוי כמוביילים צבעוניים, כמתקני תצוגה שונים מותאמים למיתוג החנות כאשר המסר בהם מוחלף מידי עונה. ישנם אלמנטים רבים ושונים למיתוג חנויות כך שהכל עונה החנות יכולה לקבל מראה מחודש ועדיין להתבסס על השפה הגרפית הראשונה.

המפיק – מקום אחד למיתוג עסקים
צוות חברת המיתוג העסקי "המפיק" הכולל אנשי עיצוב, מיתוג ושיווק ירכיב עבורכם חבילת מיתוג לעסק, מיתוג למשרדי העסק, או מיתוג לחנות שתכיל הצעות, פתרונות ותמחור אופציות שונות רלוונטיות עבור תהליך מיתוג מקצועי ומותאם אישית לעסק שלכם ולתקציב שלכם.
כיצד להתחיל מיתוג עיסקי? כנסו
לפגישת יעוץ חינם צרו קשר או חייגו אלינו 1-700-70-33-70 ונשמח לעמוד לרשותכם.

© כל הזכויות שמורות

אתר זה נבנה ע"י קידום+ בניית אתר לעסקים